KONST / Litografier / Färglitografier 15443383
nr 1544 3383
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Kompositioner, Signerade. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 37x37 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:43:29
29/5 15:25:36
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson